Esprit – партнер Твист

 800
Розрахунок керуючих програм

Компанія “ТвісТ Інжинірінг” – постачальник САМ програмного забезпечення для автоматизованого проектування обробки на обладнанні з числовим програмним управлінням в Україні на базі ESPRIT.

ESPRIT – флагманський продукт компанії DP Technology (США), що є потужною та надійною системою для програмування обробки на фрезерних, токарних, електроерозійних та багатозадачних токарно-фрезерних верстатах. Власник – Hexagon AB (www.hexagonmi.com).

ПЕРЕВАГИ:

Політика компанії-розробника DP Technology
TM
полягає у забезпеченні технологів та програмістів верстатів з ЧПК найпотужнішим програмним забезпеченням у світі, заснованому на розумінні сучасних технологій та бажанні забезпечити досконалість.

ESPRIT – ЦЕ ВИСОКОВИРОБНИЧА, БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА САМ-СИСТЕМА ДЛЯ РІШЕННЯ ШИРОКОГО СПЕКТРУ ЗАДАЧ ПРОГРАМУВАННЯ ОБРОБКИ ВИРОБІВ НА ВЕРСТАТАХ З ЧПК.

Програмне забезпечення ESPRIT працює більш ніж на 15 000 підприємствах по всьому світу і доступне 15 мовами. Повнота функціональності системи полягає у здатності працювати з найскладнішими верстатами. ESPRIT
TM
задовольняє найвибагливіших програмістів. Інженери-технологи в усьому світі бажають працювати з ESPRIT у різних виробничих галузях: від медицини до авіації. ESPRIT – це правильний вибір для програмістів, верстатників, інженерів, а також усіх тих, хто хоче використовувати максимальні можливості обладнання та бути вільним у виборі стратегії обробки.

ПРАЦЮЙТЕ З Впевненістю!

Високопродуктивна система ESPRIT пропонує потужні засоби для будь-якого верстата з ЧПК. Функціональність ESPRIT включає програмування фрезерної обробки від 2-х до 5-ти осей, токарної обробки від 2-х до 22-х осей, електроерозію від 2-х до 5-ти осей, багатозадачних токарно-фрезерних верстатів із синхронізацією, верстатів із віссю В. Спростіть створення операцій обробки за допомогою гнучких можливостей системи ESPRIT, оцінених програмістами за широке використання верстатних циклів, всебічний контроль інструменту та здатність здійснювати підтримку всього виробництва.

ОБРОБЛЯЙТЕ ДЕТАЛІ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ!

ESPRIT пропонує прямий CAD/CAM-інтерфейс для імпорту моделей з різних джерел без необхідності редагування або перебудови. ESPRIT дозволяє обробляти будь-яку комбінацію твердих тіл, поверхонь, каркасної геометрії або STL, забезпечуючи Вас виробничою гнучкістю. Початок роботи зі 100% правильної та точної геометрій усуває труднощі у роботі зі складними деталями та суттєво зменшує час програмування.

Універсальний постпроцесор ESPRIT
TM
дозволяє виводити правильний G-код для повного використання можливостей обладнання. З ESPRIT Ви отримуєте перевірену бібліотеку стандартних постпроцесорів. Додаткові постпроцесори сертифіковані для більшості відомих у світі верстатних брендів, відкрита архітектура дозволяє легко налаштувати будь-який постпроцесор під власні бажання та цехові вимоги. Безпомилковий код ESPRIT
TM
забезпечує максимальне використання верстата та оптимальну якість деталі за мінімально можливою вартістю.

“ESPRIT” DP TechnologyTM (США)

Динамічна верифікація ESPRIT
TM
– швидкий, точний та надійний інструмент, який усуває необхідність перевірки УП на верстаті. Високопродуктивна симуляція в режимі реального часу та функція визначення зіткнень гарантують, що навіть дуже складна деталь буде оброблена правильно з першого разу. ESPRIT гарантує вичерпну перевірку програми з використанням всього верстатного середовища: обладнання, оснащення, заготівлі та деталі. Зменште час простою, збільште виробничу ефективність!

100% програмне забезпечення Windows®

ESPRIT розроблений на платформі Windows® та є її повноцінним додатком, роблячи Вашу роботу якіснішою та продуктивнішою в порівнянні з будь-якою раніше використовуваною системою. Інтерфейс ESPRIT використовує однакову з Windows® систему іконок, меню, екранів та кнопок управління.